ber-med_2

N.Z.O.Z Ber-Med w Wieliszewie rozpoczął działalność 03.04.2002 roku. Właścicielem firmy jest Joanna Berlińska, która jako lekarz internista pracuje w Wieliszewie od 1983 roku. Firma jest placówką całkowicie prywatną , ale ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie większości świadczonych usług, w związku z powyższym opieka medyczna jest bezpłatna.

Początkowo w ośrodku zatrudnionych było tylko dwóch lekarzy – internista oraz pediatra, jedna pielęgniarka oraz jedna położna, a zadeklarowanych pacjentów było ok. 900. były to osoby, które od początku zaufały nowemu systemowi prywatyzacji służby zdrowia i złożyły swój akces na leczenie w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej.

W chwili obecnej po 7 latach działalności możemy pochwalić się 4000 pacjentów leczących się u nas na stałe, zatrudnienie w naszej placówce również znacznie wzrosło. Na stałe pracuje w naszej placówce 2 lekarzy rodzinnych, lekarz pediatra, lekarz internista, 3 pielęgniarki, położna, 2 rejestratorki a także dermatolog, laryngolog, ginekolog-położnik, urolog, diabetolog, stomatolog, asystentka stomatologiczna, psychiatra, oraz 2 psychologów dla dzieci i dorosłych. Na terenie ośrodka działa również poradnia leczenia uzależnień z możliwością odtrucia.

Dodatkowym sukcesem, jakim możemy się pochwalić jest uzyskanie we wrześniu 2007 roku Certyfikatu Jakości ISO, który świadczy o zgodności Systemu Zarządzania Jakością w naszej  placówce z normą ISO 9001-2000. NZOZ Ber-Med jest jednym z nielicznych przedsiębiorstw na terenie powiatu legionowskiego, które mogą okazać się posiadaniem tego typu certyfikatu.